O nas

Lege Advisors Sp. z o.o. (pierwotnie działająca jako Lege Artis Biuro Doradców Majątkowych) powstała w 2004 roku. Przez kilkanaście lat funkcjonowania na rynku nie tylko zdobyliśmy szerokie doświadczenie w branży nieruchomości, ale rozwinęliśmy również sektor usług doradczych, tak aby zapewnić naszym klientom wsparcie na każdym etapie prowadzenia przedsiębiorstwa.

Z wieloma klientami współpracujemy na co dzień, z innymi spotykamy się rzadziej wspierając ich procesy decyzyjne w istotnych kwestiach, ale fakt że wracają Państwo do nas jest najlepszym dowodem, że zmierzamy we właściwym kierunku i skutecznie rozwijamy się razem z Państwa firmami.

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy kształcąc się i podnosząc kwalifikacje w zakresie odpowiadającym na zapotrzebowanie rynku, świadczą na rzecz klientów indywidualnych i korporacyjnych profesjonalne usługi z zakresu wyceny nieruchomości i wyceny przedsiębiorstw, analiz, doradztwa i konsultingu dla przedsiębiorców z różnych branż. W naszym zespole znajdują się rzeczoznawcy majątkowi, geodeci, inżynierowie budowlani, ekonomiści, prawnicy, doradcy restrukturyzacyjni, mediatorzy i biegli sądowi. Nasi rzeczoznawcy są członkami Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych, które należy do Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych oraz RICS i CCIM.

Nie ukrywamy, że w zakresie pewnych wąskich specjalizacji technicznych i prawnych angażujemy zewnętrznych, sprawdzonych konsultantów. Naszym priorytetem jest bowiem wysoka jakość usługi, która w pewnych wypadkach wymaga szczególnej wiedzy specjalistycznej.

Szerokie doświadczenie zdobyte na rynku polskim, przy jednoczesnym śledzeniu trendów światowych, dały nam pewność, że sekret rozwoju i konkurencyjności to ciągła dbałość o jakość świadczonych usług. Nasza główna siedziba mieści się w Warszawie, gdzie pracujemy w kilkunastoosobowym zespole specjalistów (szczegóły w zakładce O NAS > Zespół). Dodatkowo współpracujemy z siecią partnerów na terenie całego kraju i za granicą.