O nas

Lege Advisors Sp. z o.o. powstała w 2004 roku. Przez kilkanaście lat funkcjonowania na rynku nie tylko zdobyliśmy szerokie doświadczenie w branży nieruchomości wykonując kilkadziesiąt tysięcy wycen i budując niezwykle obszerną bazę danych transakcyjnych, ale rozwinęliśmy również sektor usług doradczych, tak aby zapewnić naszym klientom wsparcie na każdym etapie prowadzenia przedsiębiorstwa.

Wyceniamy przedsiębiorstwa, spisujemy majątki upadłych spółek dla syndyków, opiniujemy w sądach na terenie całego kraju, a także współpracujemy z największymi kancelariami prawnymi i funduszami. Nieustannie analizujemy rynek nieruchomości i przedsiębiorstw, aby móc skutecznie doradzać w zakresie wycen różnych aktywów.

Z wieloma klientami współpracujemy na co dzień, z innymi spotykamy się rzadziej wspierając ich procesy decyzyjne w istotnych kwestiach, ale fakt że wracają Państwo do nas jest najlepszym dowodem, że zmierzamy we właściwym kierunku i skutecznie rozwijamy się razem z Państwa firmami.

W naszym zespole znajdują się rzeczoznawcy majątkowi, geodeci, inżynierowie budowlani, ekonomiści, prawnicy, doradcy restrukturyzacyjni, mediatorzy i biegli sądowi. Nasi rzeczoznawcy są członkami stowarzyszeń branżowych, w RICS i CCIM.

Nasza główna siedziba mieści się w Warszawie, gdzie pracujemy w kilkunastoosobowym zespole specjalistów (szczegóły w zakładce Zespół). Dodatkowo współpracujemy z siecią partnerów na terenie całego kraju i za granicą.

Godziny otwarcia
Godziny otwarcia 9:00-17:00
Adres
Adres Al. W. Reymonta 12a, 01-842 Warszawa