Opinie biegłych sądowych

Opiniujemy dla sądów i prokuratur od 18 lat

Opinie biegłych sądowych
Opinie biegłych sądowych

Opinie biegłych sądowych w Lege Advisors. Od początku działalności zajmowaliśmy się opiniowaniem dla sądów i prokuratur. Przez ostatnie 18 lat występowaliśmy w charakterze biegłych w kilkuset sprawach przed sądami cywilnymi, gospodarczymi i upadłościowymi. Na zlecenia syndyków i komorników oraz postępowaniach prokuratorskich na terenie całego kraju.

Opinie biegłych sądowych – specjalizacje

Specjalizacje jakie nasz zespół reprezentuje w charakterze biegłych to wyceny: nieruchomości, przedsiębiorstw, ruchomości oraz restrukturyzacje i upadłości (więcej: biegli sądowi wycena nieruchomości)

Mając taki zespół do dyspozycji jesteśmy w stanie podjąć się wielowymiarowych opinii dotyczących majątku w sporach sądowych i postępowaniach prokuratorskich, a także postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych. W szczególności specjalizujemy się w realizacji wyceny w formie Opisu i Oszacowania na potrzeby pre-packu dla:

– istotnego składnika majątku,
– zorganizowanej części przedsiębiorstwa,
– przedsiębiorstwa w całości.

Opinie biegłych sądowych – współpraca

Zapraszamy do współpracy sądy, prokuratury, kancelarie prawne i podmioty poszukujące wsparcia w toczących się sporach, bądź podmioty przystępujące do sprzedaży w toku przygotowanej likwidacji (pre-pack) po stronie sprzedaży lub kupna. Zobacz także: Doradca Restrukturyzacyjny

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu: biegly@legeadvisors.pl

 

Godziny otwarcia
Godziny otwarcia 9:00-17:00
Adres
Adres Al. W. Reymonta 12a, 01-842 Warszawa