Pełna oferta usług Lege Advisors

Wycena nieruchomości

Lege Advisors specjalizuje się w wycenie nieruchomości. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu operatów szacunkowych. Zespół tworzą specjaliści z dziedziny rzeczoznawstwa majątkowego, jak również biegły sądowy.
Szczegóły: Wycena nieruchomości

Wycena przedsiębiorstwa

Wycena przedsiębiorstw to nasza specjalność. Każdy proces wyceny przedsiębiorstwa wymaga indywidualnego podejścia. W zależności od rodzaju przedsiębiorstwa i celu jaki wycena ma spełnić, stosujemy odmienne metody pracy. Niezwykle istotne jest tu przeanalizowanie wszelkich czynników mogących wpływać na wartość firmy.
Szczegóły: Wycena przedsiębiorstwa

Wycena wierzytelności

Specjalizujemy się w wycenie wierzytelności. Każda wierzytelność wymaga indywidualnego podejścia zależnego od rodzaju wierzytelności i zastosowania właściwych współczynników. W ramach wyceny analizujemy wszystkie czynniki wpływające na wartość wierzytelności.
Szczegóły: Wycena wierzytelności

Operat szacunkowy

Lege Advisors świadczy profesjonalne usługi z zakresu sporządzania operatów szacunkowych nieruchomości, których wykonaniem zajmują się licencjonowani Rzeczoznawcy Majątkowi.
Szczegóły: Operat szacunkowy

Wniosek o pre-pack

W ramach doradztwa związanego z postępowaniem upadłościowym pomagamy naszym Klientom w definiowaniu warunków upadłościowych, doradzamy w zakresie możliwych scenariuszy postępowania oraz w przypadku zaistnienia odpowiednich okoliczności przygotowujemy wnioski o upadłość zarówno dla przedsiębiorstw, jak i konsumentów. W ramach doradztwa upadłościowego przygotowujemy wnioski w przygotowanej likwidacji (pre-pack).
Szczegóły: Wniosek o pre-pack

Konsulting i doradztwo

Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe doradztwo inwestycyjne w obszarze nieruchomości. Dzięki integracji wiedzy z dziedziny prawa, finansów, podatków i rzeczoznawstwa majątkowego oferujemy oferujemy szeroki wachlarz usług doradczych, których forma i zakres są indywidualnie dobierane do potrzeb klienta oraz rodzaju inwestycji.
Szczegóły:
Konsulting i doradztwo

Restrukturyzacja firmy

Lege Advisors to zespół doświadczonych specjalistów, który zapewnia kompleksowe profesjonalne wsparcie wdrożenia procesów restrukturyzacyjnych w firmie. Dzięki tej usłudze restrukturyzacja zostanie przeprowadzona profesjonalnie i bezproblemowo. Nasz doradca restrukturyzacyjny pomoże poprawić kondycję przedsiębiorstwa i uchronić go tym samym przed upadłością.
Szczegóły: Restrukturyzacja firmy

Biznes plan firmy

Stworzenie biznes planu jest niezbędnym krokiem przy zakładaniu nowego przedsiębiorstwa, czy też rozwijaniu działającej już firmy. Korzyści płynących z przygotowania takiego dokumentu jest wiele. Gwarantuje on uporządkowanie wszystkich pomysłów związanych z działaniem przedsiębiorstwa, co pozwala też na spojrzenie na nie z dystansem.
Szczegóły: Biznes plan firmy

Analiza rynku nieruchomości

Wśród świadczonych przez Lege Advisors usług znajduje się analiza rynku nieruchomości bądź analiza sektorowa / branżowa dla dowolnego sektora biznesu. W ramach opracowań przygotowujemy min.: analizę cen transakcyjnych, analizę cen ofertowych, analizę popytu/podaży, analizę prognoz dla poszczególnych sektorów nieruchomości i biznesu.
Szczegóły: Analiza rynku nieruchomości

Dokumentacja cen transferowych

Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą bezpłatnie zweryfikować obowiązek posiadania dokumentacji cen transferowych i jej zakres w świetle obowiązujących przepisów, a następnie przedstawimy ofertę sporządzenia dokumentacji.
Szczegóły: Dokumentacja cen transferowych

Opinie biegłych sądowych

Od początku działalności Lege Advisors zajmowaliśmy się opiniowaniem dla sądów i prokuratur. Przez ostatnie 15 lat występowaliśmy w charakterze biegłych w kilkuset sprawach przed sądami cywilnymi, gospodarczymi i upadłościowymi, na zlecenia syndyków i komorników oraz w postępowaniach prokuratorskich na terenie całego kraju.
Szczegóły: Opinie biegłych sądowych

Wycena ruchomości

Jedną z dziedzin, w której specjalizuje się Lege Advisors jest szacowanie wartości wszelkiego rodzaju środków trwałych/ruchomości/WNiP. Opinie o wartości są przygotowywane przez zespół specjalistów współtworzony przez biegłych sądowych.
Szczegóły: Wycena ruchomości

Wniosek o otwarcie restrukturyzacji

Lege Advisors przygotuje dla Waszej firmy profesjonalny wniosek o otwarcie restrukturyzacji. Dzięki niemu w szybki i efektywny sposób rozpoczniecie restrukturyzację swojego biznesu. Restrukturyzacja firmy to przede wszystkim szansa dla przedsiębiorstwa znajdującego się w pozornie beznadziejnym położeniu.
Szczegóły: Wniosek o otwarcie restrukturyzacji

Upadłość konsumencka

Obecnie z upadłości konsumenckiej mogą korzystać osoby fizyczne oraz prowadzące działalność gospodarczą. Nasi eksperci pomogą w przygotowaniu wniosku o upadłość konsumencką. Udzielą także porad prawnych i podpowiedzą, jakie są dla Ciebie najlepsze rozwiązania.
Szczegóły: Upadłość konsumencka

Doradca restrukturyzacyjny

Doradca Restrukturyzacyjny to zawód regulowany, który powstał dzięki ustawie z 2016 r. Licencję na wykonywanie tego zawodu nadaje Ministerstwo Sprawiedliwości. Doradca to specjalista, który posiada doświadczenie w zarządzaniu majątkiem, szeroką wiedzę z zakresu prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego.
Szczegóły: Doradca Restrukturyzacyjny

Ratowanie firmy przed skutkami pandemii, czyli pakiet antycovidowy dla biznesu.

Lege Advisors przedstawia pakiet antycovidowy dla biznesu. Te trzy narzędzia do ratowania firmy przed skutkami pandemii są efektem 16 lat naszej działalności:

1) Odszkodowania z tytułu lockdownu: wyliczenie strat i utraconych korzyści.
2) Restrukturyzacja firmy – ratunek przed upadłością.
3) Upadłość firmy – kiedy i jak to zrobić?

Szczegóły: https://legeadvisors.pl/ratowanie-firmy-przed-skutkami-pandemii/