Pełna oferta naszych usług

Wycena nieruchomości

Lege Advisors specjalizuje się w wycenie nieruchomości. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu operatów szacunkowych. Zespół tworzą specjaliści z dziedziny rzeczoznawstwa majątkowego, jak również biegły sądowy.
Szczegóły: Wycena nieruchomości komercyjnych

Wycena przedsiębiorstw

Szacowanie wartości przedsiębiorstw to nasza specjalność. Każdy proces wyceny wymaga indywidualnego podejścia. W zależności od rodzaju przedsiębiorstwa i celu jaki wycena ma spełnić, stosujemy odmienne metody pracy. Niezwykle istotne jest tu przeanalizowanie wszelkich czynników mogących wpływać na wartość (Wycena pre-pack).
Szczegóły: Wycena przedsiębiorstwa

Alokacja ceny nabycia

Alokacja Ceny Nabycia i jej prawidłowe przygotowanie (raport PPA), wymaga często interdyscyplinarnego zespołu, dlatego w Lege Advisors realizujemy takie zlecenia dla dużych transakcji. Szczegóły: Alokacja ceny nabycia

Wycena wierzytelności

Każda wierzytelność wymaga indywidualnego podejścia zależnego od rodzaju wierzytelności i zastosowania właściwych współczynników. W ramach wyceny analizujemy wszystkie czynniki wpływające na wartość wierzytelności.
Szczegóły: Wycena wierzytelności

Wycena ruchomości

Jedną z dziedzin, w której specjalizuje się Lege Advisors jest szacowanie wartości wszelkiego rodzaju środków trwałych/ruchomości/WNiP. Opinie o wartości są przygotowywane przez zespół specjalistów współtworzony przez biegłych sądowych.
Szczegóły: Wycena ruchomości

Analiza rynku nieruchomości

Wśród świadczonych przez Lege Advisors usług znajduje się analiza rynku nieruchomości bądź analiza sektorowa / branżowa dla dowolnego sektora biznesu. W ramach opracowań przygotowujemy min.: analizę cen transakcyjnych, analizę cen ofertowych, analizę popytu/podaży, analizę prognoz dla poszczególnych sektorów nieruchomości i biznesu.
Szczegóły: Analiza rynku nieruchomości

Operat szacunkowy

Lege Advisors świadczy profesjonalne usługi z zakresu sporządzania operatów szacunkowych nieruchomości, których wykonaniem zajmują się licencjonowani Rzeczoznawcy Majątkowi. Szczegóły: Operat szacunkowy

Opinie biegłych sądowych

Od początku działalności Lege Advisors zajmowaliśmy się opiniowaniem dla sądów i prokuratur. Przez ostatnie 18 lat występowaliśmy w charakterze biegłych w kilkuset sprawach przed sądami cywilnymi, gospodarczymi i upadłościowymi, na zlecenia syndyków i komorników oraz w postępowaniach prokuratorskich na terenie całego kraju.
Szczegóły: Opinie biegłych sądowych

Konsulting i doradztwo

Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe doradztwo inwestycyjne w obszarze nieruchomości. Dzięki integracji wiedzy z dziedziny prawa, finansów, podatków i rzeczoznawstwa majątkowego oferujemy oferujemy szeroki wachlarz usług doradczych, których forma i zakres są indywidualnie dobierane do potrzeb klienta oraz rodzaju inwestycji.
Szczegóły:
Konsulting i doradztwo

Biznes plan firmy

Stworzenie biznes planu jest niezbędnym krokiem przy zakładaniu nowego przedsiębiorstwa, czy też rozwijaniu działającej już firmy. Korzyści płynących z przygotowania takiego dokumentu jest wiele. Gwarantuje on uporządkowanie wszystkich pomysłów związanych z działaniem przedsiębiorstwa, co pozwala też na spojrzenie na nie z dystansem.
Szczegóły: Biznes plan firmy

Dokumentacja cen transferowych

Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą bezpłatnie zweryfikować obowiązek posiadania dokumentacji cen transferowych i jej zakres w świetle obowiązujących przepisów, a następnie przedstawimy ofertę sporządzenia dokumentacji.
Szczegóły: Dokumentacja cen transferowych

Spis inwentarza syndyka

Lege Advisors specjalizuje się w spisie inwentarza dla syndyka oraz opisie i oszacowaniu dużych przedsiębiorstw będących w upadłości. W naszym zespole znajdują się eksperci – biegli sądowi – którzy zgodnie z „art. 56a Prawa Upadłościowego” mogą przeprowadzać takie spisy dla syndyka i oszacowania.
Szczegóły: Spis inwentarza syndyka

Ubezpieczenia przedsiębiorstw

W Lege Advisors doskonale rozumiemy, że każde przedsiębiorstwo jest jedyne w swoim rodzaju i wymaga specyficznego podejścia. Dlatego stawiamy na różnorodność produktów i dopasowaną ochronę ubezpieczeniową.
Szczegóły: Ubezpieczenia przedsiębiorstw

Godziny otwarcia
Godziny otwarcia 9:00-17:00
Adres
Adres Al. W. Reymonta 12a, 01-842 Warszawa