Pełna oferta usług Lege Advisors

Konsulting i doradztwo

Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe doradztwo inwestycyjne w obszarze nieruchomości. Dzięki integracji wiedzy z dziedziny prawa, finansów, podatków i rzeczoznawstwa majątkowego oferujemy oferujemy szeroki wachlarz usług doradczych, których forma i zakres są indywidualnie dobierane do potrzeb klienta oraz rodzaju inwestycji.
Szczegóły: Konsulting i doradztwo

Restrukturyzacja firmy

Lege Advisors to zespół doświadczonych specjalistów, który zapewnia kompleksowe profesjonalne wsparcie wdrożenia procesów restrukturyzacyjnych w firmie. Dzięki tej usłudze restrukturyzacja zostanie przeprowadzona profesjonalnie i bezproblemowo. Nasi doradcy restrukturyzacyjni pomogą poprawić kondycję przedsiębiorstwa i uchronić go tym samym przed upadłością.
Szczegóły: Restrukturyzacja firmy

Upadłość i pre-pack

W ramach doradztwa związanego z postępowaniem upadłościowym pomagamy naszym Klientom w definiowaniu warunków upadłościowych, doradzamy w zakresie możliwych scenariuszy postępowania oraz w przypadku zaistnienia odpowiednich okoliczności przygotowujemy wnioski o upadłość zarówno dla przedsiębiorstw, jak i konsumentów.
W ramach doradztwa upadłościowego przygotowujemy wnioski w przygotowanej likwidacji (pre-pack).
Szczegóły: Upadłość i pre-pack

Wycena nieruchomości

Lege Advisors specjalizuje się w wycenie nieruchomości. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu operatów szacunkowych. Zespół tworzą specjaliści z dziedziny rzeczoznawstwa majątkowego, jak również biegły sądowy.
Szczegóły: Wycena nieruchomości (biegli sądowi)

Wycena przedsiębiorstw

Wycena przedsiębiorstw to nasza specjalność. Każdy proces wyceny przedsiębiorstwa wymaga indywidualnego podejścia. W zależności od rodzaju przedsiębiorstwa i celu jaki wycena ma spełnić, stosujemy odmienne metody pracy. Niezwykle istotne jest tu przeanalizowanie wszelkich czynników mogących wpływać na wartość firmy.
Szczegóły: Wycena przedsiębiorstw

Biznes plan firmy

Stworzenie biznes planu jest niezbędnym krokiem przy zakładaniu nowego przedsiębiorstwa, czy też rozwijaniu działającej już firmy. Korzyści płynących z przygotowania takiego dokumentu jest wiele. Gwarantuje on uporządkowanie wszystkich pomysłów związanych z działaniem przedsiębiorstwa, co pozwala też na spojrzenie na nie z dystansem.
Szczegóły: Biznes plan firmy

Analiza rynku nieruchomości

Wśród świadczonych przez Lege Advisors usług znajduje się analiza rynku nieruchomości bądź analiza sektorowa / branżowa dla dowolnego sektora biznesu. W ramach opracowań przygotowujemy min.: analizę cen transakcyjnych, analizę cen ofertowych, analizę popytu/podaży, analizę prognoz dla poszczególnych sektorów nieruchomości i biznesu.
Szczegóły: Analiza rynku nieruchomości

Dokumentacja cen transferowych

Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą bezpłatnie zweryfikować obowiązek posiadania dokumentacji cen transferowych i jej zakres w świetle obowiązujących przepisów, a następnie przedstawimy ofertę sporządzenia dokumentacji.
Szczegóły: Dokumentacja cen transferowych

Operat szacunkowy

Lege Advisors świadczy profesjonalne usługi z zakresu sporządzania operatów szacunkowych nieruchomości, których wykonaniem zajmują się licencjonowani Rzeczoznawcy Majątkowi.
Szczegóły: Operat szacunkowy

Wycena wierzytelności

Specjalizujemy się w wycenie wierzytelności. Każda wierzytelność wymaga indywidualnego podejścia zależnego od rodzaju wierzytelności i zastosowania właściwych współczynników. W ramach wyceny analizujemy wszystkie czynniki wpływające na wartość wierzytelności.
Szczegóły: Wycena wierzytelności

Opinie sądowe biegłych

Od początku działalności Lege Advisors zajmowaliśmy się opiniowaniem dla sądów i prokuratur. Przez ostatnie 15 lat występowaliśmy w charakterze biegłych w kilkuset sprawach przed sądami cywilnymi, gospodarczymi i upadłościowymi, na zlecenia syndyków i komorników oraz w postępowaniach prokuratorskich na terenie całego kraju.
Szczegóły: Opinie sądowe biegłych

Wycena ruchomości i WNiP

Jedną z dziedzin, w której specjalizuje się Lege Advisors jest szacowanie wartości wszelkiego rodzaju środków trwałych/ruchomości/WNiP. Opinie o wartości są przygotowywane przez zespół specjalistów współtworzony przez biegłych sądowych.
Szczegóły: Wycena ruchomości i WNiP

Wniosek o otwarcie restrukturyzacji

Lege Advisors przygotuje dla Waszej firmy profesjonalny wniosek o otwarcie restrukturyzacji. Dzięki niemu w szybki i efektywny sposób rozpoczniecie restrukturyzację swojego biznesu. Restrukturyzacja firmy to przede wszystkim szansa dla przedsiębiorstwa znajdującego się w pozornie beznadziejnym położeniu.
Szczegóły: Wniosek o otwarcie restrukturyzacji

social-facebook social-instagram social-linkedin